História klubu

Box Club Lučenec bol založený v roku 2005 a odvtedy je stabilným klubom v širokom okolí pod manažérskym vedením Štefana Bohinského. V roku 2018 sa nám podaril reštart chodu klubu, presťahovať sa do nových priestorov a tak sa začala písať celkom nová etapa Box Clubu.

Kto sme

Sme športový klub pre celú rodinu. Snažíme sa vytvárať takú atmosféru, aby sme svojim členom priniesli okrem kvalitného športu aj pridanú hodnotu vo forme spoločných aktivít ako teambuilding, spoločné herné večery, či spoločné posedenie v našej boxclubovni.

Čo robíme

V našej špeciálne vybavenej boxerni sa venujeme všetkým vekovým kategóriám, ale zameriavame sa najmä na amatérskych boxerov, ktorým poskytujeme silné zázemie pre dynamický rozvoj. V rámci tréningov sa venujeme technickým zdatnostiam a kondícii, čo dokazuje aj rozšírenie priestorov o posilňovňu s kompletným vybavením.

Tréningy sú prispôsobené pre rôzne skupiny podľa náročnosti, veku a očakávaní.

Od roku 2018 sa venujeme aj tréningom pre najmladších žiakov od 7 rokov, ktoré sú mimoriadne obľúbené pre rozmanitosť tréningových metód formou rôznych pohybových hier so zameraním na správnu koordináciu a motoriku dieťaťa.

Naše ciele

Jedným z našich prioritných cieľov je budovať správne povedomie o boxe, edukovať v oblasti športu, dodržať zodpovedný mentoring a vysoký štandard pri výchove úspešných športovcov v rámci amatérskeho boxu.

Ak hľadáš kvalitu a individuálny prístup vo svojom napredovaní za peknou postavou, či len dobrým pocitom, sme pripravení pomôcť a sprevádzať Ťa až do cieľa. S nami to určite zvládneš.