fbpx

Naše priestory

Sme komplexne vybavená boxerňa s posilňovňou, ktorá slúži ako doplnok pre našich  členov. 

Taktiež ju radi využívajú rodičia, ktorí čakajú svoje ratolesti počas detských tréningov a tak zaplnia čas efektívne v pohybe. 

Boxerňa

Boxerňa je plnohodnotne vybavená špeciálne pre šampiónov vo výcviku. Slúži pre všetky skupinové tréningy pre boxerov, šarkanské tréningy ako aj pre Dámsky klub. Okrem tréningového ringu tam nájdete rôzne typy tréningových vriec, závažia, kettlebely, či pomôcky na špecializované cviky. Špeciálna podlaha chráni pred pošmyknutím a prípadným zranením.

Posilňovňa

Posilňovňa na poschodí slúži ako doplnok boxerne. Tu sa nachádzajú rôzne posilňovacie stroje a závažia, či stroje na aeróbnu činnosť. Môžu ju využiť boxeri alebo členovia klubu v rámci členského poplatku a tak dokážeme zabezpečiť komplexnosť tréningu cenovo veľmi výhodne.

BoxClubovňa

V našej boxclubovni si po tréningu a dobrej sprche oddýchneš, načerpáš energiu, vypiješ proteín a podebatuješ o tréningových metódach s kamarátmi alebo trénerom. Tu sa tvoria nové priateľstvá, organizujú večerné alebo víkendové teambuildingy, je to také naše srdce klubu 🙂

Zacvič si s nami alebo nás navštív!

Rezervuj si svoj čas hneď