fbpx

Dámsky klub

Každá žena sa chce dobre cítiť a páčiť sa ostatným peknou postavou. Nosiť pekné oblečenie, udržať si konfekčnú veľkosť zo strednej a mať dobrý pocit z dlhodobého udržania fyzickej a psychickej kondície. V lete si dať dvojdielne plavky a byť fit. Čítaj ďalej, si tu správne!


U nás sú tréningy pre ženy prispôsobené špeciálne na formovanie postavy a redukciu hmotnosti. Tréningy sú zaujímavé tým, že každý z nich je niečím iný, raz zameraný na silové cviky, raz na kondíciu, či výbušnosť. Je veľmi dôležité absolvovať tréningy pravidelne, pretože sú nastavené komplexne tak, aby sme v časovom úseku dosiahli očakávané zmeny v pomere zníženého tuku a zvýšenej svalovej hmoty.

box club, boxclub, box team, bclc, lučenec
bclc

V našom Box Clube nájdeš Dámsky klub vždy v stredu a v piatok od 18:15 s trénerom Pištom. Tréning je zameraný najmä na posilnenie celého tela, zväčša s vlastnou váhou, tréning kondície formou rôznych aktívnych aeróbnych cvikov a rád zapája aj techniku boxu, ale len v rámci kruhového cvičenia.
Celkovo je tento tréning vhodný pre rôzne vekové kategórie. Poskytuje funkčné výhody, ako je zlepšenie držania tela, lepšia podpora kĺbov, zdravý vývoj svalov a zníženie pravdepodobnosti zranenia pri každodenných činnostiach. Tento typ tréningu tiež pomáha zlepšovať flexibilitu tela tým, že pomáha odbúravať stres.
Zvládne to skutočne každá dáma, ktorá sa chce hýbať a urobiť niečo pre svoje zdravie.
Tak čo, skúsiš to?

Sleduj nás!