fbpx

KTO SME

Sme športový klub pre celú rodinu. Všetko robíme s láskou k športu a Box Club berieme ako naše spoločné dieťa. 

Naši kluboví členovia sú naša rodina a preto u nás nájdete neopakovateľnú atmosféru. Každý je pre nás jedinečný, rovnako ako jedinečné sú naše tréningy. 

Atmosféra sa nedá opísať, tú treba zažiť! Čakáme ťa.

História klubu

Box Club Lučenec bol založený v roku 2005 a odvtedy je stabilným klubom v širokom okolí pod manažérskym vedením Štefana Bohinského. V roku 2018 sa nám podaril reštart chodu klubu, presťahovať sa do nových priestorov a tak sa začala písať celkom nová etapa Box Clubu.

Náš tím

IMG_4116

Štefan Bohinský

Manažér & tréner

Manažér Box Clubu a dlhoročný skúsený tréner boxu, ktorého všetci volajú jednoducho „Pišta“ je v klube takmer každý deň, aby sa postaral nielen o chod klubu, ale aj o pravidelné tréningy. Venuje sa rôznym druhom tréningov, ale špecializuje sa na techniku boxu a príprave amatérov na zápasy. O kvalite jeho tréningov svedčí niekoľko zvučných mien, ktoré vyrástli práve v našom klube. Okrem nášho klubu ho nájdete trénovať aj v Banskej Bystrici – v špičkovom športcentre Dracula Gym, kde zabezpečuje tréningy boxu, rýchlych rúk a cibreniu techniky šampiónov.

Pišta robí aj individuálne tréningy v Lučenci a BB.

box club, boxclub, box team, bclc, lučenec

Naďa Bohinská

Marketing & crew

Dievča pre všetko, ktoré zabezpečuje komplexný chod klubu na pozadí.
V klube ju nájdete takmer každý deň. Spoznáš ju podľa trička CREW alebo na tréningoch podľa ružových rukavíc.

Ak ju nestretneš v klube, tak sedí za PC a opäť niečo vymýšľa.

IMG_6815

Čo robíme

V našej špeciálne vybavenej boxerni sa venujeme všetkým vekovým kategóriám, ale zameriavame sa najmä na amatérskych boxerov, ktorým poskytujeme silné zázemie pre dynamický rozvoj. V rámci tréningov sa venujeme technickým zdatnostiam a kondícii, čo dokazuje aj rozšírenie priestorov o posilňovňu s kompletným vybavením.

Tréningy sú prispôsobené pre rôzne skupiny podľa náročnosti, veku a očakávaní.

Venujeme sa aj tréningom pre najmladších žiakov od 6 rokov, ktoré sú mimoriadne obľúbené.

Naše ciele

Jedným z našich prioritných cieľov je budovať správne povedomie o boxe, edukovať v oblasti športu, dodržať zodpovedný mentoring a vysoký štandard pri výchove úspešných športovcov v rámci amatérskeho boxu.

Ak hľadáš kvalitu a individuálny prístup vo svojom napredovaní za peknou postavou, či len dobrým pocitom, sme pripravení pomôcť a sprevádzať Ťa až do cieľa. S nami to určite zvládneš.

box

Prečo trénovať u nás?

1. Hlavný tréner Pišta má niekoľko kvalitných certifikácií:
Tréner boxu II. kvalifikačného stupňa Slovenskej boxerskej federácie
Tréner thajského boxu SMTA I. kvalifikačného stupňa
Špecializovaný kurz prvej pomoci pre trénerov bojových umení
Certifikát z regeneračných cvičení
Kurz cutman

2. Náš klub dosahuje dlhodobo dobré výsledky

3. Okrem denného kvalitného tréningu v skupinách máš v rámci členstva zahrnutú aj posilňovňu a niekoľko druhov nápojov

4. U nás vždy získaš viac než tréning a peknú postavu

Nenašiel si čo si hľadal? Ozvi sa nám!