tepláková súprava, tričko, šiltovka, klub, box

Box club opäť zamakal a svoje priestory doplnil o niekoľko skvelých noviniek. V rámci tréningov už boxeri môžu využívať aj plne funkčnú posilňovňu, ktorá tu chýbala. „Sú k dispozícii rôzne druhy posilňovacích zariadení a činiek, ako aj prostriedky na zlepšenie kondície boxera, bežiaci pás, steper alebo orbitrek. Veľmi som si prial, aby sme dokázali zabezpečiť komplexnosť služieb a tým sa mohli od konkurencie odlíšiť. Stále zostáva pravidlom, že nie kvantita, ale kvalita je na prvom mieste. Som rád, že sa to podarilo v takom krátkom čase,“ povedal na začiatok Štefan Bohinský, manažér Box Club Lučenec.

To, že sa darí napĺňať ciele, je viditeľné na kondícii klubu. „Máme naplnenú kapacitu detských tréningov, ktoré sú naozaj kvalitné aj vďaka pomoci kvalifikovanej a skúsenej detskej terapeutky Eriky. Tréningy sú zamerané najmä na zdravý pohyb, aby sa deti naučili správne cvičiť, konkrétne sa zameriavame na koordináciu pohybov. Rozmýšľame aj o rozšírení hodín, keďže práve o tieto tréningy je najväčší záujem,“ pokračoval Štefan.

Ako ďalej spomenul, ani v rámci tréningov mladších a starších žiakov mu nechýbajú šikovní chalani, ktorí sa čoskoro predvedú na ďalšej súťaži. Momentálne dvaja z nich skončili na Majstrovstvách Slovenska so striebornou medailou, čo ich nesmierne naštartovalo a motivovalo to aj ďalších, ktorí by to chceli skúsiť v súťažnom ringu.

Ďalšou novinkou je kolekcia oblečenia. „Vždy som chcel mať svojich ľudí oblečených v našom brande, aby mohli reprezentovať svoju odlišnosť verejne. Konečne sa nám podarilo dohodnúť sa na novej kolekcii, ktorá si myslím vystihuje športového ducha štýlového boxera, zamerali sme sa najmä na kvalitu a pohodlnosť. K dispozícii bude niekoľko druhov tričiek, teplákové súpravy doplnené o krátke nohavice na leto a samozrejme šiltovky. Tento proces nám trval trochu dlhšie na môj vkus, ale nakoniec sa to podarilo a myslím, že to bude jeden z tých úspešnejších projektov,“ dodal Bohinský.

Prezradil na záver, že chystá ďalšie novinky, takže sledujte facebookovú stránku, instagram alebo web.