Budapešť, 28.10.2018. To je dátum, kedy si Zsolt Osaďan píše ďalšie K.O. do svojho seriálu. Jeho bilancia začína byť naozaj zaujímavá. Vo svojom vreci si nesie dvanásť výhier, osem K.O. a jednu remízu. Tentokrát bojoval vo váhovej kategórii velterovej váhy (66kg) a súpera zdolával neuveriteľnou vôľou, zúrivosťou a šikovnosťou. „Zápas bol krátky, vyšli mi dve kombinácie, po zadnom protiúdere som súpera ukončil K.O. v prvom kole v 1.minúte,“ pochválil sa Zsolti spokojne.
Ako nám ďalej porozprával, sám by si rád zaboxoval o titulový zápas vo svojej profesionálnej kariére. „Momentálne je pre mňa veľmi náročné skĺbiť pracovné povinnosti s profesionálnymi tréningami a navyše sa venujem aj vlastným zverencom v rámci kondičných tréningov v Box Clube Lučenec,“ prezradil ďalej Zsolt.

Štefan Bohinský, manažér Box Clubu a tréner Zsolta sa vyjadril na jeho adresu veľmi pozitívne. „Zsoltika sa nesmierne zmenil. Jeho zodpovedný prístup – či už k tréningom alebo celkovo pomoci v rámci trénovania v klube si veľmi vážim. Stal sa mojou pravou rukou a potešilo by ma, ak by si na titulový zápas mohol siahnuť, robí mi naozaj radosť.“ Celkovo vyjadril Bohinský nespokojnosť, aké náročné je pre šikovných ľudí, ktorí majú obrovský potenciál umiestnenia vo svetových rebríčkoch, hľadať sponzorov. „Starostlivosť o jedného chlapca je finančne náročná. Nie je to len o fázových tréningoch, ale aj o jedálničku, či výživových doplnkoch. Bol by som rád, ak by Zsolt mohol mať väčšiu podporu od sponzorov,“ dodal Bohinský na záver.

Jedna odpoveď

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *