Boxeristi z úspešného Box Club-u Lučenec sa sťahujú do nových priestorov. Vymakané boxerské hniezdočko bude priamo v centre mesta, v budove bývalého fitness centra. „Som veľmi rád, že sa to podarilo a klub bude nie len reprezentatívne, ale najmä dôstojné miesto pre tréningy. Je to pre nás veľký krok, pretože doteraz sme boli v starých priestoroch, kde neboli funkčné ani sociálne zariadenia,“ hovorí Štefan Bohinský, predseda Box Club-u Lučenec a zároveň tréner.

„Novinkou nie sú len priestory, ale aj časy tréningov. Doteraz sme mali spoločné tréningy, po novom už budeme mať extra hodiny pre začiatočníkov a deti, ako aj súkromné hodiny pre individualistov, či pre ľudí , ktorí si to chcú len vyskúšať a ešte sa len hľadajú. To bude veľkým prínosom, pretože bude viac času na hľadanie skrytých talentov a preto predpokladám, že sa môžete tešiť na nové hviezdy, ktoré vyrastú práve u nás,“ dodáva Štefan.

Vynovený Box club otvoril svoje brány od septembra 2018. Všetky novinky a pikošky o klube sa vždy dozviete na tejto stránke alebo na našom facebookovom profile Box Club, či instagrame @boxclub_lc. A na záver s úsmevom Štefan odkazuje: „Čakáme všetkých nadšencov, malých, veľkých, zvedavých, ale najmä všetkých, ktorí chcú byť úspešní. Pretože my vieme ako na to!” 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *